Swift Mailer (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Test
mr: चाचणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Mail
mr: ईमेल

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Send
mr: पाठवा
