Swift Mailer (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: Configure
sl: Nastavi

en: Mode
sl: Način

en: Send
sl: Pošlji

en: Port
sl: Vrata
