Swift Mailer (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Save
hr: Spremi

en: Mail
hr: E-pošta

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Mode
hr: Režim

en: Send
hr: Pošalji

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Messages
hr: Poruke
