Swift Mailer (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്
