Swift Mailer (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Configure
am: ውቀር

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Recipient
am: ተቀባይ
