Swift Mailer (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: Mail
cs: E-mail

en: Configure
cs: Nastavení

en: Mode
cs: Režim

en: Send
cs: Poslat

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Messages
cs: Zprávy

en: Library
cs: Knihovna

en: No Encryption
cs: Bez šifrování

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele

en: Sender email
cs: E-mail odesílatele
