Swift Mailer (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Mail
eu: Posta

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Mode
eu: Modoa

en: Send
eu: Bidali

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Port
eu: Ataka

en: Messages
eu: Mezuak

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Sender email
eu: Bidaltzailearen posta elektronikoa
