Swift Mailer (7.x-1.7) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Send
gu: મોકલો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ

en: Sender email
gu: મોકલનાર્નું ઈ-મેઈલ
