Swift Mailer (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Mail
ne: पत्र

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Mode
ne: प्रकार

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Messages
ne: सन्देशहरू
