Swift Mailer (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: Mail
ro: E-mail

en: Configure
ro: Configurează

en: Mode
ro: Mod

en: Send
ro: Trimite

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Messages
ro: Mesaje

en: Sender name
ro: Numele expeditorului

en: Sender email
ro: Adresa de email a expeditorului

en: Mail System
ro: Sistemul de corespondență
