Swift Mailer (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Mail
sk: Pošta

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Mode
sk: Režim

en: Send
sk: Odoslať

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: Messages
sk: Správy

en: Library
sk: Knižnica

en: No Encryption
sk: Bez šifrovania
