Swift Mailer (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Save
az: Saxla

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Mode
az: Rejim

en: Recipient
az: Alıcı

en: Messages
az: Mesajlar

en: Sender name
az: Göndərən adı

en: Sender email
az: Göndərən e-poçt
