Swift Mailer (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Username
ja: ユーザー名

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: Mail
ja: メール

en: Configure
ja: 設定

en: Mode
ja: モード

en: Send
ja: 送信

en: Recipient
ja: 受信者

en: Plain Text
ja: プレーンテキスト

en: Port
ja: ポート

en: Messages
ja: メッセージ

en: SMTP server
ja: SMTPサーバー

en: Library
ja: ライブラリー

en: No Encryption
ja: 暗号化無し

en: Sender name
ja: 差出人名

en: Sender email
ja: 差出人メールアドレス
