Swift Mailer (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: Mail
jv: Surat

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Send
jv: Kirim

en: Recipient
jv: Penerima
