Swift Mailer (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Mail
te: మెయిల్

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Send
te: పంపించు

en: Messages
te: సందేశాలు
