SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Original image
ca: Imatge original

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Style
ca: Estil

en: Download link
ca: Enllaç de descàrrega

en: Hide
ca: Oculta

en: Use default
ca: Fes servir els predeterminats

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
