SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Fields
cs: Pole

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Mode
cs: Režim

en: Original
cs: Původní

en: Style
cs: Styl

en: Hide
cs: Skrýt

en: Use default
cs: Použít výchozí

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
