SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Fields
cy: Meysydd

en: Mode
cy: Modd

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de

en: Original
cy: Gwreiddiol

en: Style
cy: Arddull

en: Hide
cy: Cuddio

en: Use default
cy: Defnyddio rhagosod

en: Image style
cy: Arddull delwedd
