SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Original image
da: Originalt billede

en: Mode
da: Tilstand

en: bottom
da: bund

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Style
da: Typografi

en: Hide
da: Skjul

en: Use default
da: Brug standard

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
