SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Fields
el: Πεδία

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Mode
el: Τρόπος

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Style
el: Στυλ

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Use default
el: Χρήση προεπιλογής

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
