SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Fields
eo: Kampoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Use default
eo: Uzu la defaŭlton

en: Image style
eo: Bilda stilo
