SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: Original image
et: Algne pilt

en: Mode
et: Viis

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Original
et: Originaal

en: Style
et: Stiil

en: Hide
et: Peida

en: Use default
et: Kasuta vaikimisi

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
