SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Fields
eu: Eremuak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Mode
eu: Modoa

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Original
eu: Originala

en: Style
eu: Estiloa

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Use default
eu: Erabili lehenetsia

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
