SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Mode
fi: Tila

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Style
fi: Tyyli

en: Hide
fi: Piilossa

en: Use default
fi: Käytä oletusarvoa

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
