SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Fields
fr: Champs

en: Original image
fr: Image originale

en: bottom
fr: bas

en: top
fr: haut

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Download link
fr: Lien de téléchargement

en: Hide
fr: Masquer

en: View image
fr: Voir l'image

en: Use default
fr: Utiliser la valeur par défaut

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)
