SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Fields
gl: Campos

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Mode
gl: Modo

en: Original
gl: Orixinal

en: Style
gl: Estilo

en: Hide
gl: Agochar

en: Use default
gl: Usar predeterminado

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
