SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Fields
he: שדות

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Extras
he: תוספות

en: Style
he: סגנון

en: Hide
he: הסתרה

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Image style
he: סגנון תמונה
