SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Fields
hr: Polja

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Mode
hr: Režim

en: Style
hr: Stil

en: Hide
hr: Sakrij

en: Use default
hr: Koristi zadano

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
