SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Fields
it: Campi

en: Original image
it: Immagine originale

en: Mode
it: Modalità

en: Original
it: Originale

en: Style
it: Stile

en: Hide
it: Nascondi

en: Use default
it: Usa predefinito

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
