SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Fields
ja: フィールド

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Mode
ja: モード

en: Original
ja: オリジナル

en: Style
ja: スタイル

en: Hide
ja: 非表示

en: Use default
ja: デフォルトを使用

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
