SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Fields
jv: Field

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
