SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Mode
km: របៀប​

en: Hide
km: លាក់

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
