SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: bottom
kn: ಕೆಳಭಾಗ

en: top
kn: ಮೇಲ್ಭಾಗ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)
