SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Mode
ku: جۆر

en: Download link
ku: بەستەری داگرتن

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
