SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Fields
lv: Lauki

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Mode
lv: Režīms

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Original
lv: Oriģināls

en: Style
lv: Stils

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Use default
lv: Izmantot noklusēto

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
