SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Mode
nl: Modus

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Original
nl: Origineel

en: Extras
nl: Extra's

en: Style
nl: Stijl

en: Download link
nl: Downloadlink

en: Hide
nl: Verbergen

en: View image
nl: Bekijk afbeelding

en: Use default
nl: Standaard gebruiken

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
