SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Mode
ro: Mod

en: Original
ro: Originală

en: Style
ro: Stil

en: Hide
ro: Ascunde

en: Use default
ro: Folosire implicită

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
