SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Mode
sk: Režim

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Original
sk: Originál

en: Style
sk: Štýl

en: Hide
sk: Skryť

en: Use default
sk: Použiť predvolené

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
