SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Fields
sv: Fält

en: Original image
sv: Originalbild

en: Mode
sv: Läge

en: bottom
sv: längst ned

en: top
sv: längst upp

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: Style
sv: Stil

en: Download link
sv: Nedladdningslänk

en: Hide
sv: Dölj

en: Use default
sv: Använd standard

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
