SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Mode
ta: முறை

en: Style
ta: பாணி

en: Hide
ta: மறை

en: Use default
ta: இயல்பானதை பயன்படுத்து
