SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Mode
uk: Режим

en: bottom
uk: знизу

en: top
uk: зверху

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Original
uk: Оригінал

en: Extras
uk: Додаткові

en: Style
uk: Стиль

en: Download link
uk: Посилання на завантаження

en: Hide
uk: Приховати

en: View image
uk: Дивитись зображення

en: Use default
uk: Використовувати базове

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Dock
uk: Причал

en: Window
uk: Вікно

en: Lens
uk: Лінза

en: steps
uk: кроки

en: Show size
uk: Показувати розмір
