SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Fields
vi: Các trường

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Mode
vi: Chế độ

en: bottom
vi: đáy

en: top
vi: đỉnh

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: Original
vi: Gốc

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Hide
vi: Ẩn

en: Use default
vi: Sử dụng mặc định

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Dock
vi: Neo

en: Window
vi: Cửa sổ
