SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ar: الحقول

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Mode
ar: النمط

en: Style
ar: نمط

en: Hide
ar: إخفاء

en: Use default
ar: استعمال الافتراضي

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
