SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Fields
az: Sahələr

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Mode
az: Rejim

en: Style
az: Stil

en: Hide
az: Gizlət

en: Use default
az: Defolt istifadə edin
