SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Fields
be: Палі

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Mode
be: Лад

en: top
be: уверсе

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Hide
be: Схаваць

en: Use default
be: Ужываць прадвызначанае

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
