SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
