SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Mode
hi: प्रकार

en: Style
hi: अंदाज

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: Use default
hi: डिफ़ॉल्ट उपयोग करें

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
