SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Fields
hu: Mezők

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Mode
hu: Mód

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Original
hu: Eredeti

en: Extras
hu: Extrák

en: Style
hu: Stílus

en: Download link
hu: Letöltés hivatkozása

en: Hide
hu: Elrejtés

en: zoom
hu: nagyítás

en: Use default
hu: Alapértelmezés használata

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: controls
hu: vezérlők

en: Window
hu: Ablak
