SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Use default
hy: Օգտագործել լռելյայն արժեքները

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
