SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Fields
is: Svæði

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Mode
is: Hamur

en: Original
is: Upprunalegt

en: Style
is: Stíll

en: Hide
is: Fela

en: Use default
is: Nota sjálfgefið
